Sanácia vlhkých murív

Uvod text

Dialóg so zákazníkmi a partnermi je pre nás mimoriadnym záväzkom. Stála komunikácia so zákazníkom je základnou podmienkou pri údržbe starých a nových stavebných objektov - celkom v zmysle nášho hesla " Uvedomele stavať "
Stavať uvedomele predpokladá nepretržitý tok informácií. Byť správne a včas informovaný znamená vedieť sa správne rozhodnúť.
Stavať uvedomele znamená tiež sanovať uvedomele a vytvárať nový život za starými múrami.
Naša firma PIES predstavuje niekoľkoročné skúsenosti, ktoré významnou mierou budú spolurozhodovať pri výbere riešenia a výrobkov.
Táto prezentácia Vám poskytne na základe spracovaných informácií správne sa rozhodnúť pre spoľahlivé a pre Vašu stavbu orientované riešenie.

Trvalá údržba každej stavebnej substancie, byť nápomocný a mať riešenie pre našich partnerov i pri zložitých sanačných problémoch a rekonštrukciách stavieb - to je od začiatku moja koncepcia pre firmu PIES

Nákupný košík
Slovak Czech English German Hungarian Polish Russian

 SANÁCIA VLHKÝCH MURÍVmurisol

 

Systém rekuperácie pre následné používanie horizontálna izolácia proti vzlínajúcej vlhkosti v stenách injekčne - odvodnenie mokradí, soľných poškodenia steny.

Princíp: Kapilárna vertikálne lezenie vlhkosť v stene cez hydrofóbne kapilárnej injekčnej prerušenia. To sa vykonáva pomocou pulzný vstup StoMurisol Micro, silikónové mikroemulzie, ktorá je perforovaná cez infúznu trubicu rovnomerne. Prostredníctvom systému pulz klimatizácie a napájacieho čerpadla prostriedky pre vstrekovanie. Infúzie cez dierovanou trubkou je rovnomerne distribuovaný vstrekovanie znamená celý prierez Kroc. StoMurisol môže byť mikro systém s impulzom vstrekuje do dutiny viacvrstvových stien, aby bolo nutné pre plnenie dutiny.

vlastnosti:
- Ak chcete izolovať pivnica a rehabilitácia

aplikácia:
- Dodatočná horizontálna izolácia proti vertikálne lezenie vlhké s pulzným systémom

schválenie:
- Certifikované WTA letáku

 

 
 

STAVBY NA KĽÚČ

Realizácia stavieb na kľuč

OCHRANA POVRCHOV

PLOCHÉ STRECHY

SANAČNÉ PRÁCE

REKONŠTRUKCIE

ZATEPĽOVANIE BUDOV

ZATEPĽOVANIE

ODVLHČOVANIE MURÍV

ZATEPĽOVANIE

CESTNÁ DOPRAVA

cestná doprava

ÚPRAVY FASÁD

STRECHY

OBKLADY A DLAŽBY

OBKLADY A DLAŽBY

PRIHLÁSENIE DO SYSTÉMU

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím
created by: Marek Sarvas