Sanačné práce

Uvod text

Dialóg so zákazníkmi a partnermi je pre nás mimoriadnym záväzkom. Stála komunikácia so zákazníkom je základnou podmienkou pri údržbe starých a nových stavebných objektov - celkom v zmysle nášho hesla " Uvedomele stavať "
Stavať uvedomele predpokladá nepretržitý tok informácií. Byť správne a včas informovaný znamená vedieť sa správne rozhodnúť.
Stavať uvedomele znamená tiež sanovať uvedomele a vytvárať nový život za starými múrami.
Naša firma PIES predstavuje niekoľkoročné skúsenosti, ktoré významnou mierou budú spolurozhodovať pri výbere riešenia a výrobkov.
Táto prezentácia Vám poskytne na základe spracovaných informácií správne sa rozhodnúť pre spoľahlivé a pre Vašu stavbu orientované riešenie.

Trvalá údržba každej stavebnej substancie, byť nápomocný a mať riešenie pre našich partnerov i pri zložitých sanačných problémoch a rekonštrukciách stavieb - to je od začiatku moja koncepcia pre firmu PIES

Nákupný košík
Slovak Czech English German Hungarian Polish Russian

sanacné práceSANÁCIA VLHKÝCH STIEN A MÚROV

Vlhké a soľami nasýtené steny spôsobujú škody na náteroch a omietkach fasád a dlhodobo pôsobiaca vlhkosť môže ohroziť aj statiku objektu. Najčastejšou príčinou je buď chýbajúca alebo nekvalitne urobená vodorovná alebo zvislá izolácia. Vlhkosť cez póry stavebného materiálu so sebou nesie rozpustené soli, ktoré po odparení vody vykryštalizujú na povrchu a majú za následok svetlé, rozkvitnuté škvrny, ktoré spôsobujú odlupovanie omietky alebo farby. Tvorby pliesní na stenách a nepríjemné klimatické podmienky sú sprievodnými javom vo vnútorných priestoroch.


Injektážny systém StoMurisol riadi prívod injektážnej silikónovej mikroemulzie, reguluje počet impulzov a množstvo emulzie podľa druhu muriva. To prináša výhody oproti iným mechanickým systémom, ako úsporu času a materiálu, kontrolu a záaruku dokonalej vodorovnej zábrany.
Celý systém doplňujú sanačné omietky, ktoré obsahujú veľké množstvo dutín a pórov a "prenesú" ukladanie solí z povrchu dovnútra omietky. Tie sú hydrofóbne nastavené, čo zabraňuje príjmaniu hygroskopickej vlhkosti zo vzduchu, tým transportu solí na povrch omietky a v neposlednom rade znížia riziko tvorby trhlín.

Záverečnú povrchovú úpravu tvorí hydrofóbne nastavený náter alebo omietka, ktoré je možné tónovať.

 

 

 

 

 


 

 
 

STAVBY NA KĽÚČ

Realizácia stavieb na kľuč

OCHRANA POVRCHOV

PLOCHÉ STRECHY

SANAČNÉ PRÁCE

REKONŠTRUKCIE

ZATEPĽOVANIE BUDOV

ZATEPĽOVANIE

ODVLHČOVANIE MURÍV

ZATEPĽOVANIE

CESTNÁ DOPRAVA

cestná doprava

ÚPRAVY FASÁD

STRECHY

OBKLADY A DLAŽBY

OBKLADY A DLAŽBY

PRIHLÁSENIE DO SYSTÉMU

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím
created by: Marek Sarvas